Szanowani Państwo!
Mamy do zaoferowania całoroczny wynajem pokoi, całych kondygnacji jak również dwóch domków (mniejszy i większy)  które usytuowane są u podnóża gór w zacisznej  i spokojnej  okolicy, blisko szlaków, Doliny Strążyskiej, a 15 minutowy spacerek zaprowadzi państwa do centrum Zakopanego i do Krupówek.
Wszystkie pokoje  w naszej ofercie wyposażone są w komplety wypoczynkowe, stoliki okolicznościowe, telewizory, posiadają również dla państwa wygody: balkony z których można podziwiac wspaniale widoki popijając poranna kawe.  Każde piętro dużego domu posiada trzy pokoje i łazienkę.  Kuchnia wraz z całym wyposażeniem do państwa dyspozycji znajduje się na parterze. W sąsiedztwie kuchni znajduje się  przestronna jadalnia w której można nie tylko cieszyć się posiłkiem ale również odpocząć po trudach dnia związanych ze zwiedzaniem wspaniałych gór.
Mniejszy z domków to przytulna oaza spokoju usytuowana przy samym lesie. Domek posiada w swoim wyposażeniu do dyspozycji gości:  umeblowania i wyposażoną w sprzęt kuchnie, łazienkę a każdy z pokoi posiada umywalkę. Przestronny salon  znajdujący się na parterze posiada balkon ze wspaniałym widokiem na las.

You may also like

Back to Top